Поиск       
Iсторiя життя кожного - iсторiя нашої держави України!

Вірю, що відновлюючи духовність, ми відродимо і Україну, сином якої я є.

 

Ковтун Олександр Семенович

БІОГРАФІЯ

Народився 30 квітня 1956 р. у смт Олександрівка Кіровоградської області.
Освіта вища, у 1985 р. закінчив Кіровоградський інститут сільськогосподарського машинобудування, за фахом - інженер-механік.
Свою трудову діяльність розпочав в Олександрівському районному об'єднанні “Сільгосптехніка” у 1975 р., де працював до 1998 р., пройшовши шлях від вантажника до голови правління ВАТ “Райагропостач”. З 1998 р. перейшов на державну службу – призначений головою Олександрівської районної державної адміністрації.
“Найприємнішим для мене у роботі є відчуття причетності до позитивних зрушень в соціально-економічному розвитку району. Протягом останніх трьох років в економіці нашого району відбулися разючі зміни - з традиційного 21 місця район перемістився на 5-6”.
Одружений. “Неймовірно щасливий був, коли народився первісток, і це почуття щастя і гордості за дружину і дітей ношу в собі ось уже 21 рік.
Моя мета – зробити життя людей, що мене оточують, щасливим і заможним. Завжди керуюся принципом: відповідальність перед власною совістю, перед людьми і перед землею, де народився, потрібно пронести через усе життя. Моє кредо: “Хто, як не ми?”
Можна любити математику, літературу, а історію слід любити і знати, оскільки це наше коріння, фундамент, на якому будуємо своє життя і закладаємо основу для дітей своїх.
Улюблені заняття для мене - робота і спорт, спорт і робота.
В людях найбільше ціную духовність, адже без неї не буде порядності, чесності та працелюбності. Разом з громадою ми розпочинали, а тепер завершуємо будівництво Свято-Успенської церкви в моєму рідному селищі. Вірю, що відновлюючи духовність, ми відродимо і Україну, сином якої я є”.
Нагороджений орденом Різдва Христового Української православної церкви.


СОЗДАТЬ САЙТ


ГЛАВНАЯ
404 Not Found

Not Found

The requested URL /clients/openua_net/linkmoneyssi.php was not found on this server.


Apache/2.4.29 (Ubuntu) Server at lm-code.ru Port 80
Биографический портал © Открытая Украина 2000 - 2007
при использовании материалов сайта, ссылка на сайт обязательна
Проект студии © «ЗЕМЛЯ»